Portfolio

Kuchnia BEZ

Ulotka składana

Kuchnia BEZ jest jedyną taką kuchnią na Wilanowie, a może i w Warszawie. Wyróżnia ją dobór składników oraz jakość wykonania potraw. Zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów, którzy ze względu na różnego rodzaju ograniczenia nie mogą spożywać wybranych rodzajów pokarmu.

Wymagający klienci zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, dlatego przy okazji tego zlecenia sięgneliśmy po wyjątkowy papier oraz wykonaliśmy spójny z filozofią firmy projekt graficzny. Ulotki rozeszły się równie szybko co serwowane przez Kuchnię BEZ posiłki. Restauracja z tygodnia na tydzień zyskuje nowych klientów, a my uważamy, że mamy w tym swój skromny udział :-)

Dentystycznie.pl

Wizytówki bigowane

:Dentystycznie.pl jest marką zajmującą się kompleksową obsługą gabinetów lekarskich (zwłaszcza stomatologicznych). W swoich działaniach muszą być równie precyzyjni, co grupa zawodowa którą obsługują. Perfekcjonizm jest tutaj niezbędny. Jedną z naszych realizacji jest wydruk wizytówek bigowanych, pozwalających na zamieszczenie o wiele większej ilości informacji o firmie.

Wizytówki robią wrażenie na klientach do tego stopnia, że sami wykorzystują je na wiele kreatywnych sposobów, np. jako terminarzyki wizyt.

Jutrzenka

Ulotka składana

To, że produkt który reklamuje ta ulotka jest apetyczny, nie ulega żadnej wątpliwości. Co jednak należy zrobić, aby ulotka mogła mu dorównać? Postawiliśmy na apetyczny projekt oraz zastosowanie folii gloss, która nie tylko wygląda, ale sprawia miłe w dotyku wrażenie. Ulotki rozeszły się jak świeże bułeczki ;-)

Maxstal

Katalog składany

Branża metalowa na ogół jest ciężka i toporna. Postanowiliśmy przekonać pracowników firmy Maxstal do odświeżenia i odciążenia wizerunku. W ten właśnie sposób powstały widoczne katalogi. Wykonaliśmy nie tylko projekt, ale także zdjęcia. Po raz kolejny okazało się, że warto być prekursorem, a nie naśladowcą w branży. Projekty wyróżniają się na tyle, że konkurencja także zapragnęła zmian. 

Deweloperni.pl

Ulotka składana

Deweloperni.pl to agencja reklamowa do zadań specjalnych, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedstawicieli branży nieruchomości. Firma stawia na kreatywne wykorzystanie zarówno starych, jak i nowych sposobów reklamy. Projekty druków robią wrażenie. Skupienie się na detalach i pełne wykorzystanie możliwości jakie daje nasza drukarnia pozwala zrobić piorunujące pierwsze wrażenie na klientach.

HALdent

Płyty i okładki

HALdent.pl jest gabinetem stomatologicznym z Zabierzowa koło Krakowa, do którego pacjenci dojeżdzają z całej Polski. Niespotykany standard usług oraz personel tworzą to miejsce czymś więcej niż tylko kolejnym miejscem do leczenia zębów. Najtrudniejsze i najbardziej wymagające prace implantologiczne są tutaj codziennością.

Gabinet poznał się na jakości dostarczanych przez nas produktów. Wśród nich znalazły się między innymi wizytówki oraz terminarzyki wizyt. Oprócz tego odpowiedzialni byliśmy za wydruk opakowań na płyty CD.

Świat Fototapet

Roll-up / X-baner

Klient, który sam zajmuje się designem, to jeden z najbardziej wymagających rodzajów klientów. Nie boimy się ambitnych zadań. Wręcz przeciwnie. Wykonane banery wyróżniają się niebywałą jakością wykonania oraz projektem przykuwającym uwagę klientów.

Autoglobal

Teczka ofertowa

Firma działająca w branży automotive. Duże zamówienia i jeszcze więksi i bardziej wymagający klienci. Tu nie ma miejsca na przeciętność. Wykonaliśmy dopasowane do identyfikacji wizualnej projekty materiałów reklamowych. W końcu klient może wyjść z salonu bez samochodu, ale nie może wyjść z niego z pustymi rękami ;-)